Najlepszy Paintball w Lublinie

Image 01

O PAINTBALL'U - czyli co powinieneś wiedzieć na początku

Jeśli ukończyłeś 18 lat, możesz grać samodzielnie. Jeśli nie,to musisz postarać się o zgodę rodziców lub opiekunów. To podstawowy warunek. Zgodę znajdziecie tu

 

 

W wyposażeniu każdego uczestnika znajdziecie:
amerykański karabinek półautomatyczny firmy TIPPMANN, kombinezon kamuflażowy, kamizelkę, maskę ochronną JT (ochraniającą oczy, uszy ,czoło i twarz) .

 

Każdy z was przejdzie niezbędne przeszkolenie w zakresie obsługi markera paintballowego. Zapoznamy was również z zasadami gry i bezpieczeństwa.

Drużyny posiadają maski różniące się kolorem od masek drużyny przeciwnej. Najczęściej na miejsce zabawy wybieramy las, ale możemy też wybrać opuszczone
zabudowania, stare forty, nieczynne fabryki itp .Scenariuszy gier może być wiele.

Doświadczenie podpowiada nam, że najchętniej bawicie się w zdobywanie flagi.
Zasady są proste .Każda drużyna wyznacza swoją bazę i umieszcza w niej flagę.
Celem gry jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej oraz przeniesienie jej do swojej bazy.
Gra trwa około 15 minut .Zaczynamy po usłyszeniu gwizdka sędziego. Dążąc do celu ,
uczestnicy strzelają do siebie, starając się wyeliminować jak najwięcej przeciwników .
Trafiony odpada z gry . Proste - prawda ?

Marker paintballowy zasilany jest butlą sprężonego dwutlenku węgla. Kulka zawiera w sobie organiczną ciecz barwną w cienkiej powłoce żelatynowej. Warto dodać, że barwniki są łatwo zmywalne z odzieży, a pozostawione w naturalnym środowisku ulegają biodegradacji.

Kulka trafiając w gracza rozbija się znacząc go farbą. Trafiony zawodnik podnosi do góry rękę z markerem i udaje się na miejsce wyznaczone przez organizatora. W czasie całej zabawy organizujemy około 10 gier. Tak więc jeśli zostałeś szybko wyeliminowany to na pewno odegrasz się w następnej grze.

 

Image 02

 

W trakcie lub po, organizujemy ognisko lub grilla . W zależności od ilości uczestników
cała zabawa trwa około 4 do 5 godzin. Minimalna ilość graczy to 4 osoby . Doświadczenie uczy nas ,że w tej zabawie znakomicie spisują się panie .Pamiętaj
więc, że w podchodach kobiety mogą cię bardzo zaskoczyć !!!

 

Łazik- Organizator

 

Dlaczego mam wybrać paintball'a, skoro mam wiele

innych dobrych propozycji

PAINTBALL jest wyśmienitą zabawą dla dorosłych a zarazem możliwością przeniesienia się w świat wyobraźni i dzieciństwa. Pamiętamy dobrze dziecięce zabawy w Dziki Zachód, wojny toczone podwórkach, czy tez zabawę w policjantów i złodziei. Z karabinka paintballowego za każdym pociągnięciem spustu wylatują żelatynowe kulki, które trafiając w przeciwnika, rozbijają się i znaczą go farba, eliminując tym samym z gry. Dostałeś - odpadasz. Może odrobinę naszczypało, ale to nic, zrewanżujesz się następnym razem.

Podczas imprezy paintballowej uczestnicy zapominają o trudnościach i troskach dnia codziennego. Już po pierwszej grze znikają bariery i tytuły. Nie ma już Pana Dyrektora,
czy Pani Kierownik. Jest Jurek, Basia itd... Wzajemne poznanie się w niecodziennych okolicznościach na pewno będzie procentować w dobrej współpracy na co dzień. Tę przygodę wspominać będziecie jeszcze długo.

 

 

Łazik- Organizator

Paintball rozwija takie cechy jak sprawność, refleks, szybkie podejmowanie decyzji, umiejętność szybkiego dostosowania taktyki działania w nieoczekiwanej sytuacji. Przygotowanie skutecznie działającego planu, sposobu właściwej komunikacji w zespole, doboru strategii do okoliczności - to właśnie PAINTBALL. Sukces w zabawie paintballowej to sukces w pracy i w życiu. Gwarantujemy.

Zapraszamy do zabawy !

 

Dlaczego warto grać z

nami?

  • Mamy najlepsze ceny
  • Prowadzimy działalność od 2002 roku
  • Zapewniamy najlepszą opiekę